WYDARZENIA

Aktualnie planowane degustacje znajdują się na naszej stronie głównej, Facebooku i Instagramie.

DEGUSTACJE WIN

Wino i Przyjaciele to wspólna przestrzeń z Manufakturą Nalewek. To wyjątkowe połączenie pozwoliło stworzyć unikatowe miejsce, w którym chętnie spotkamy się z Przyjaciółmi – przy kieliszku wina, nalewki lub innego alkoholu. Organizujemy następujące wydarzenia:

  1. Degustacje komentowane (płatne) – odbywające się w konkretnym dniu spotkania z winem (lub innymi alkoholami), w czasie których można nie tylko spróbować wybrane produkty, ale także poznać historię, która im towarzyszy. Termin takich degustacji jest ustalany z wyprzedzeniem i umieszczony na naszej stronie głównej. Chcesz poznać najbliższe planowane degustacje? Skontaktuj się z nami, dołącz do grona Przyjaciół…
  2. Spotkania indywidualne i grupowe – ustalane indywidualnie spotkania, w czasie których możesz usiąść przy kieliszku wina w towarzystwie Przyjaciół
  3. Imprezy okolicznościowe (zamknięte, eventy) – np. urodziny.

Wszystkie wydarzenia degustacyjne są organizowane przy wcześniejszym uzgodnieniu. 

Nasza sala degustacyjna zlokalizowana jest w tylnej części budynku naszej enoteki, dokąd prowadzi również oddzielne wejście. W praktyce oznacza to wygodę dla organizacji zamkniętych imprez okolicznościowych.

Wino na specjalną okazję

Znajdziesz u nas nie tylko wina „na co dzień”, ale także te, które uświetniają szczególną okazję – albo może tworzą taką okazję. 

Potrzebujesz wina na prezent, wina na wesele (jako prezent lub na weselny stół) – skontaktuj się z nami. Razem wybierzemy coś odpowiedniego.

Wino i Przyjaciele to także współpraca z Manufakturą Nalewek – możemy stworzyć indywidualne etykiety na nalewki lub wódki. 

HoReCa

Prowadzicie restaurację, wine bar, sklep specjalistyczny? Skontaktujcie się z nami – zaproponujemy listę win do Waszego menu, przygotujemy kartę win, zapewnimy szkolenie kelnerów.

Oferta dla firm – zestawy upominkowe

Szukasz wyjątkowych win oraz innych alkoholi dla swoich klientów, pracowników?

Zaproponujemy i zapakujemy wybrane przez Ciebie wina w eleganckie opakowania. Spersonalizujemy Twoje zamówienie: wykonamy indywidualną etykietę, karteczkę z życzeniami. Jesteśmy elastyczni i przygotowani na Wasze indywidualne zamówienia.

SZUKASZ SPRAWDZONEGO DOSTAWCY?  WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM I RESTAURACJI”

 

MASZ PYTANIA?  Tel: +48-511-425-501, sklep: +48-533-714-065
E-Mail: marcinm@winoiprzyjaciele.pl

ul. Czajkowskiego 55, 38-400 Krosno, Podkarpacie, Polska