Najczęstsze pytania

NAJCZĘSTSZE PYTANIA +48-511-425-501, sklep: +48-533-714-065
 Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżełDo zamówień doliczamy koszt wysyłki: 20 zł (przelew) lub 25 zł (za pobraniem).Na wszelkie pytan

bNajczęstsze pytania

Jakie wina znajdę w Wino i Przyjaciele?

Współpracujemy z małymi i dużymi winnicami w Europie – stąd wina importujemy bezpośrednio. Większości z nich nie znajdziesz w ofercie innych importerów w Polsce. Wina spoza Europy importujemy pośrednio. 

Czy znajdę coś innego niż wino?

Tak, oferujemy także alkohole mocne (whisky, rumy), produkty regionalne (nalewki, okowity, wina) oraz wybrane produkty spożywcze, a także cygara. 

Nie wszystkie produkty z naszego sklepu stacjonarnego są zamieszczone na stronie. Dotyczy to przede wszystkim win typu sherry, porto, marsala oraz alkoholi mocnych.

Czy wina z Wino i Przyjaciele można kupić poza Krosnem?

Tak. Nasze wina znajdziesz w sklepach, które z nami współpracują. Jeśli nie możesz znaleźć takiego sklepu w swojej okolicy, skontaktuj się z nami. Lista sklepów partnerstkich – w aktualizacji.

Chcesz zamówić wino prosto do domu – skontaktuj się z nami.

Jak wygląda sprzedaż? Czy jest to sklep detaliczny, czy hurtowy?

Możesz kupić u nas wina zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Obsługujemy klientów prywatnych, ale także firmy, restauracje i sklepy specjalistyczne. Możemy stworzyć spersonalizowane zestawy prezentowe. 

Nie wiem jakie wino wybrać. Czy mogę liczyć na doradztwo?

Oczywiście! Przyjdź do naszej enoteki, zadzwoń, napisz maila. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Możesz znaleźć nas na Facebooku i Instagramie.

Oferta weselna / eventowa

Oferta ustalana jest zawsze indywidualnie. Ceny mocnych alkoholi zależą od cen dystrybutorów. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu w sprawie organizacji większych przyjęć. Zapewnimy: dużą ilość wina i mocnych alkoholi, pudełka i butelki z wygrawerowanym napisem, spersonalizowane etykiety, zestawy prezentowe. Zadzwoń lub przyjdź do naszego sklepu, by ustalić szczegóły.