Najczęstsze pytania

NAJCZĘSTSZE PYTANIA +48-511-425-501, sklep: +48-533-714-065
e-mail: marcinm@
winoiprzyjaciele.p Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Do zamówień poniżej 200 zł doliczamy koszt pakowania i wysyłki (20 zł).Na wszelkie pytania staramy się odpowiadać jak najszybcieNajczęstsze pytania

Jakie wina znajdę w Wino i Przyjaciele?

Współpracujemy z małymi i dużymi winnicami w Europie – stąd wina importujemy bezpośrednio. Większości z nich nie znajdziesz w ofercie innych importerów w Polsce. Wina spoza Europy importujemy pośrednio. W sklepie stacjonarnym znajdziesz również wina, których szukamy w Polsce – np. sherry.

Czy wina z Wino i Przyjaciele można kupić poza Krosnem?

Tak. Nasze wina znajdziesz w sklepach, które z nami współpracują. Jeśli nie możesz znaleźć takiego sklepu w swojej okolicy, skontaktuj się z nami. Lista sklepów partnerstkich – w aktualizacji.

Jak wygląda sprzedaż? Czy jest to sklep detaliczny, czy hurtowy?

Możesz kupić u nas wina zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy, restauracje i sklepy specjalistyczne. Możemy stworzyć spersonalizowane zestawy prezentowe. W sklepie stacjonarnym znajdziesz ponadto szeroki wybór alkoholi mocnych i cygar, z których większość (z powodu dużej rotacji) nie jest umieszczona na naszej stronie.

Nie wiem jakie wino wybrać. Czy mogę liczyć na doradztwo?

Oczywiście! Przyjdź do naszej enoteki, zadzwoń, napisz maila. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Możesz znaleźć nas na Facebooku i Instagramie.

Oferta weselna / eventowa

Oferta ustalana jest zawsze indywidualnie. Ceny mocnych alkoholi zależą od cen dystrybutorów. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu w sprawie organizacji większych przyjęć. Zapewnimy: dużą ilość wina i mocnych alkoholi, pudełka i butelki z wygrawerowanym napisem, spersonalizowane etykiety, zestawy prezentowe. Zadzwoń lub przyjdź do naszego sklepu, by ustalić szczegóły.